דוקאטי מונסטר 821 החדש בישראל

דוקאטי מונסטר 821 החדש בישראל
דוקאטי מונסטר 821 החדש, מוצע במחיר של 79,821 ₪

החל שיווקו של המונסטר החדש אשר הגיע אלינו עם דור מנועי טסטאסטרטה חדשים, מערכות בטיחות מתקדמות והפחתה של 6,000 ₪ ביחס לדגם הקודם

אורן פרנקל | 20/02/18

מונסטר 821 ירש את כל התכונות והאוטנטיות של המונסטר 900 פורץ הדרך, כשהוא משלב ביצועים מלהיבים יחד עם שליטה קלה ואופי סלחני. כל זה עם תג מחיר מופחת ונגיש מאי פעם.

המונסטר החדש הוא אופנוע המיועד למי שמתכוון לרכב בכל יום. לכן הוא נהנה מעלויות תחזוקה נמוכות בין השאר בזכות מרווחי טיפולים של 15,000 קילומטרים. יש היצע אדיר של אביזרים מקוריים וכרגיל בדואקטי מונסטר אינסוף אפשרויות של התאמה אישית ושימושיות כאופנוע יומיומי - כל זה יחד עם התחושה הייחודית של אופנוע נייקד ספורטיבי עם אופי מיוחד ומחיר אטרקטיבי ביותר.

המראה של המונסטר 821 החדש נועד כדי ליצור לוק אווירודינאמי וזורם - באמצעות מיכל דלק וזנב אורגניים וזורמים. את המראה משלימים פנס קדמי גדול ומערכת פליטה חדשה ויוצרים מראה שהוא מצד אחד קלאסי דוקאטי ומצד שני חדשני ומודרני. בהמשך לרוח החדשנות שולב במונסטר 821 לוח מחוונים TFT דיגיטלי מלא - המציג מידע רב אשר משתנה בהתאם ל-MODE הרכיכה. תנוחת רכיבה משופרת ביחס לדגם הקודם וגם מחיר המנגיש את דוקאטי לרוכבים שלא שקלו לרכוש אופנוע ממותג היוקרה בעבר.
כאופציה יש אפשרות - לשלב מערכת קוויקשיפט.

הלב של המונסטר הוא מנוע V2 מהדור החדש של דוקאטי. המנוע מפיק 109 כ"ס ב-9,250 סל"ד ו-8.8 קג"מ ב-7,750 סל"ד. הנפח עומד על 821 סמ"ק והתוצאה היא ביצועים מלהיבים, זמינות כוח טובה, ויכולת לטפס לסל"ד גבוה באותם ימים שאתה פשוט חייב לרכוב.
לדוקאטי מונסטר 821 חבילת בטיחות מקיפה. זו כוללת ASB משוכללת בעלת שלושה מצבים מבית BOSCH ובקרת אחיזה המווסתת את סיחרור הגלגל האחורי בתנאי אחיזה נמוכה, שתי המערכות ניתנות לשליטה על ידי הרוכב אשר יכול לקבוע את מידת רגישותן ואת הנקודה שבה יתערבו ברכיבה. 

באותו האופן גם תפוקת הכוח המירבית ותגובות המצערת נשלטים בין שלוש רמות של ניהול מנוע משתנה. כך אפשר הלכה למעשה לקבל שלושה אופנועים בעלי אופי והתנהגות שונות - בכלי יחיד. הרוכב בוחר בין: ספורט, תיור ו-עירוני - כאשר בכל מצב משתנות מפות ניהול המנוע, בקרת אחיזה והרגישות של ה-ABS.
בהמשך לחבילה הטכנולוגית המרשימה יש גם בלמים מתקדמים. מדובר במערכות של BREMBO עם קליפרים מונבלוק ייחודיים בחזית וצמד דיסקים בקוטר 320 מ"מ. מאחור קליפר יחיד נושך דיסק בקוטר 245 מ"מ.
חבילת המתלים כוללת מזלג הפוך בקוטר 43 מ"מ מבית קאיאבה עם מהלך של 130 מ"מ. מאחור המהלך הוא 140 מ"מ ונשלט על ידי בולם של SACHS עם מנגנון פרוגרסיבי.

דוקאטי מונסטר 821 מנגיש את מותג דוקאטי לרוכבים רבים עם תג מחיר אטרקטיבי של 79,821 ₪.
מחיר הזה תקבלו אופנוע נייקד מלהיב, עם מסורת, דינאמיות מפתיעה ומלהיבה - עיצוב ייחודי וכמובן את אותו הצליל הייחודי של דוקאטי. כל זה לצד מערכות בטיחות מתקדמות, מפות ניהול משתנות, מעטפת בטיחות וחווית רכיבה שאין שנייה לה.

אחריות 24 חודשים ללא הגבלת קילומטרים