דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 גרנד טור החדש

דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 גרנד טור החדש
דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 גרנד טור, המחיר 177,260 ₪

ליגל אופנועים השיקה בישראל את ספינת הדגל בעולם התיור והאדוונצ'ר דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 גרנד-טור החדש אשר הותאם במיוחד עבור רכיבות ממושכות ונהנה מאבזור מקורי עשיר במיוחד

אורן פרנקל | 08/01/20

ליגל אופנועים השיקה בישראל את ספינת הדגל בעולם התיור והאדוונצ'ר דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 ‘גרנד-טור’ החדש. הגרנד טור הותאם במיוחד עבור רכיבות ממושכות ונהנה מאבזור מקורי עשיר במיוחד ונבדל גם בסכמת צביעה ייחודית.

המולטיסטרדה S 1260 גרנד טור החדש תוכנן במיוחד עבור רוכבים שאוהבים לטייל למרחקים בנוחות מקסימלית, האופנוע החדש של דוקאטי יבדל משאר גרסאות המולטיסטרדה 1260 על ידי צביעת אפור מט לפירינג ושלדה אדומה, אך גם יוסיף כסטנדרט רשימת אבזור ארוכה במיוחד.

הגרנד טור מצויד במנוע L-טווין בנפח 1,262 סמ”ק אשר מפיק 158 כ”ס ו 13.2- קג”מ, אשר 85% ממנו זמין כבר ב 3,500- סל”ד.
דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 גרנד טור יעלה בישראל – 177,260 ₪.

זמן קצר לאחר החשיפה בתערוכת מילאנו ומיד עם פתיחת שנת 2020 , ליגל אופנועים משיקה בישראל את ספינת הדגלבעולם התיור והאדוונצ’ר, דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 ‘גרנד-טור’. מדובר בגרסה מיוחדת למולטיסטרדה S 1260 והיא תוכננה במיוחד עבור רוכבים שאוהבים לטייל למרחקים גדולים ולעשות זאת בנוחות מקסימלית.

הדוקאטי מולטיסטרדה S 1260 ‘גרנד-טור’ מזוהה מיד בזכות סכמת הצביעה הייחודית לו – צביעה אפורה מט לפיירינג על שלדה אדומה אשר מבדילה אותו מיד השאר גרסאות המולטיסטרדה ומעניקה לו אופי ייחודי. היעוד לטיולי רכיבה ממושכים אינה רק הצהרה ואופנוע זה מצויד בכל מה שעשוי להפוך כל מסע של מאות ואלפי קילומטרים לנעים, נוח, מפנק ומהנה. ולכן, גרסת ה’גרנד-טור’ מגיעה כסטנדרט עם מעמד מרכזי להעמדת האופנוע בבטחה כאשר הגלגל האחורי באוויר, מזוודות מקוריות, מושב מפנק, ידיות מחוממות, פנסי לד נוספים להעצמת התאורה בלילה, פתח תדלוק חשמלי וחיישני
לחץ אוויר בצמיגים. זאת בנוסף לבקרת שיוט, מסך תצוגה TFT בגודל 5 אינץ’, ABS קורנרינג, 8 מצבי התערבות בבקרת
האחיזה, בקרת ווילי ועוד.

דוקאטי מולטיסטרדה קנה לעצמו לאורך השנים מקום בפסגת אופנועי האדוונצ’ר והתיור בעולם וגרסת ה S 1260 ‘גרנד טור’מעצימה עוד את החשק להניף מעליו את הרגל ולצאת לטיול של אלפי קילומטרים. זאת הודות לעיצוב ייחודי לגרסה זו שמתחיל בצבע אפור מט שעליו צביעה דו-גוונית נוספת ייחודית. הפיירינג נח על שלדה אדומה בקונטרס מושלם ואת החבילה משלימים פנס קדמי מקורי ואחורי יפיפה, יחד עם תאורת לד נוספת להגברת הנראות והראות בתנאי חשיכה.

השלדה האדומה במקרה זה של דוקאטי מולטיסטרדה S 1260 ‘גרנד-טור’הנה אחת השלדות היעילות והוורסטיליות ביותר בעולם האופנועים. מצד אחד היא מציעה מבנה צר ונוח עבור רוכב ומורכב, ומצד שני, יכולת נשיאת משקל ועמידות גבוהה.