דגמי ה-YZ החדשים של ימאהה בישראל

דגמי ה-YZ החדשים של ימאהה בישראל
ימאהה YZ250f החדש, מוצע עם מספר רב של חידושים.

דגמי ה-YZ החדשים של ימאהה ל-2019 נחתו בישראל עם YZ65, YZ85 ו-YZ250f חדשים לגמרי. מה מציע ליין ה-YZ החדש?

אורן פרנקל | 05/07/18

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל, הודיעה על הגעתם לארץ של דגמי ה-YZ החדשים לשנת 2019.
יין ה-YZ החדש מציע אופנועי מוטוקרוס מקצועיים ועתירי הישגים לכל גיל, החל מה-YZ65 וה-YZ85 המיועדים לילדים וכלה ב-YZ250f החדש לרייסרים בוגרים. דגמי ה-YZ מציעים את טכנולוגיית המרוצים העדכנית ביותר, המבוססת על הניסיון הידע וההישגים המוכחים של ימאהה בסצנת המרוצים המקצועית.

New YZ250f

ה-YZ250f החדש, אופנוע המוטוקרוס המתוחכם ביותר בקטגוריה, זוכה למספר רב של חידושים. המנוע החדש,
המוכר בתצורתו הייחודית הנוטה לפנים, מציע כעת הנעה חשמלית, מערכת Tuning ראשונה מסוגה באופנוע בקטגוריה המאפשרת שינוי יחס אוויר\דלק וקידום הצתה ישירות מהאפליקציה הייעודית מהסמארטפון. בנוסף, שני מצבי מנוע מאפשרים לשנות פרופיל רכיבה בלחיצת כפתור בלבד וחידושים מבניים נוספים בגיאומטריית הצילינדר ובראש המנוע הבאים לידי ביטוי בכוח רב עוד יותר בסל"ד בינוני-גבוהה. יחידת הגיר והמצמד גם הם חדשים, כמו גם המצנן ומערכת הפליטה.

ה-YZ250f החדש גם מציג שילדה קומפקטית חדשה, שמציעה איזון מושלם בין כוחות אנכיים לאופקיים ולפיכך שליטה טבעית ויוצאת דופן של הרוכב בכלי, הן בפנייה והן בקו ישר. בגזרת המתלים, ה-YZ250f מציג בולמי KYB חדשים מלפנים עם בוכנות מוגדלות, ובולם  KYB אחורי שהותאם ליכולות של השלדה החדשה, וכולל קפיץ קל משקל ותוספת של 30cc למיכל – כל אלו לטובת שיכוך ואחיזה מיטביים. להשלמת יכולת הניהוג, ה-YZ250f מצויד כעת גם בגלגלים קלי משקל וקשיחים יותר – המבטיחים עמידות יוצאת דופן ומשוב טוב יותר מהקרקע.

פיצ'רים מרכזיים:

מנוע חדש לחלוטין
Power Tuner באמצעות הסמארטפון
שינוי מפות מנוע On the Fly
התנעה חשמלית
שלדה חדשה
גוף ופלסטיקה חדשים וקומפקטיים יותר
בולמים חדשים עם שיכוך ואחיזה מיטביים
גרפיקה חדשה


מחיר: 44,985 ₪ 


New YZ85

ה-YZ85 החדש המיועד לרוכבים צעירים, מציג שורה של חידושים משמעותיים לשיפור הביצועים, תוך שמירה על האמינות המוכרת של הדגם.

מנוע ה-85 סמ"ק החדש מציע עדכוני מנוע נרחבים, החל מראש הצילינדר, דרך יחס הדחיסה ועד גל הארכובה, שמציעים מומנט שימושי רב יותר, מבלי לאבד את ההספק המרבי. השלדה מעודכנת גם היא וכעת מבטיחה תחושת שליטה קלילה עוד יותר. כידון וידיות תפעול מתכווננות, מאפשרות טווח התאמה מושלם גם לרוכבים בגבהים שונים המאפיין את הקטגוריה.

פיצ'רים מרכזיים:

עדכונים נרחבים למנוע החדש
שלדה חדשה
מערכת בלימה חדשה 
מערכת הילוכים חדשה
כידון מתכוונן בעל 4 מצבים
גרפיקה חדשה

מחיר: 24,985 ₪ 

 


New YZ65


ה-YZ65 החדש הוא ללא ספק אופנוע המוטוקרוס לרוכבים צעירים המתקדם ביותר, ומהווה למעשה את האופנוע המקצועי הראשון עבור אלפי אלופים לעתיד שעוברים אליו מדגמי ה-PW וה-TTR. זו הסיבה שימאהה השקיעה בדגם זה את מיטב הטכנולוגיה. 

ל-YZ65 החדש מנוע חדש שעושה שימוש בטכנולוגיית המרוצים של דגמי ה-YZ הבכירים. מערכת שסתומי העלים שפותחה למרוצים מציעה לרוכב הצעיר תגובת מצערת טבעית ומידית לכל אורך קשת הסל"ד. בנוסף, יחידת CDI דיגיטלית, ומערכת שסתומי הכוח (YPVS) מאפשרים למנוע החדש את מלוא המומנט בסל"ד נמוך ובינוני. כל השינויים והעדכונים במנוע בוצעו מבלי לוותר על האמינות הידועה של ה-YZ65, גם בתנאים קיצוניים.

שילדת ה-YZ65 החדשה הותאמה ליכולות יחידת ההנעה, כאשר שלדת הזנב הפריקה והזרוע האחורית קלת המשקל מעניקות התנהגות גמישה ויציבה לרוכב הצעיר. 

בגזרת המתלים, בולם מרוצים קדמי ומתכוונן במלואו של KYB, מציע תחושת אחיזה ומשוב מצוינים, ובולם אחורי מסוג Link less מונע שקיעה קיצונית של הבולם תחת עומס, ומאפשר גם תחזוקה קלה.


פיצ'רים מרכזיים:

מנוע 65 סמ"ק, דו פעימתי חדש עם תגובת מצערת מידית
תיבת הילוכים חדשה עם  מצמד רך
שלדה חדשה
מתלה מרוצים קדמי מתכוונן בקוטר 38 מ"מ
בולם אחורי KYB עם זרוע אלומיניום קלת משקל
חישוקים קלי משקל


מחיר: 23,985 ₪ 

 

דגמי ה-YZ החדשים במלאי וזמינים לאספקה מיידית