אופנוע GT650 CF MOTO החדש בישראל

אופנוע GT650 CF MOTO החדש בישראל
GT650 CF MOTO, מוצע במחיר 42,900 ש"ח. תמונה באדיבות היצרן

קבוצת עופר אבניר מרחיבה את ליין דגמי CF MOTO עם תחילת שיווקו של דגם GT650 CF MOTO, גרסת הספורט תיור בישראל הראשונה מסוגה בקטגוריית הנפח

אורן פרנקל | 06/01/20

קבוצת עופר אבניר, יבואנית אופנועי המותג CF MOTO החלה בשיווק דגם ה-650GT בימים אלו.
דובר בגרסת ספורט תיור לאופנוע 650 סמ"ק חדשה בישראל מבית CF MOTO: הראשונה מסוגה בקטגוריית הנפח. המותג, ששיווקו החל בישראל לפני כ-3 חודשים, מציע שילוב בין מוצר בסטנדרט אירופי ראוי, ביצועים מצוינים, וכמובן במחירים האטרקטיביים בקטגוריית הספורט תיור. מחירו יעמוד על 42,900 ש"ח (מחיר "על הכביש").
 
גרסת הספורט תיור מציעה אופנוע מודרני עם מנוע בנפח 650 סמ"ק, 4 פעימות עם 62.5 כ"ס ואבזור עשיר כדוגמת פנסי LED, משקף רוח מתכוונן, תצוגה מסך צבעונית TFT 5" ועוד.
ה-GT650 צפוי להיות אופנוע הספורט תיור היחיד בישראל המספק את חווית הנהיגה של הקטגוריה במחיר הנמוך בכמעט פי 3 מהמקובל בסגמנט.

גרסת ה-GT מציעה מנוע 4 פעימות מקורר נוזל עם הזרקת דלק ועקומת כוח לינארית המתאימה לשימוש התיור הספורטיבי, אליו מיועד הכלי. 

כשאר דגמי CF MOTO, גם ה-650GT שעוצב על ידי סטודיו KISKA האוסטרי, מציע מכלולים איכותיים: מתלים קדמיים (בקוטר 41 מ"מ) ומתלה אחורי מסוג מונושוק מתוצרת קאייבה (KYB) היפנית, מערכת ABS מבית קונטיננטל (גרמניה), צמיגי Roadtec Z8 של מצלר (גרמניה), מערכת בלמים של J.Juan (ספרד) עם צינורות בלימה מפלדה שזורה, מחשב מנוע של Bosch (גרמניה) ועוד.

הכלי מוצע עם אבזור מקיף, הכולל בין השאר משקף רוח מתכוונן (עד 60 מ"מ), מיכל דלק בנפח 19 ליטרים, פנסי LED מלפנים, מאחור ובמאותתים, תצוגה צבעונית בדמות מסך TFT 5", שקע USB ומצת 12V לחיבור מכשירים חשמליים ועוד.

ה-GT650 צפוי להיות האופנוע היחיד בשוק הישראלי המציע את נוחות וחווית הרכיבה של הספורט תיור המהיר במנוע בנפח 650 סמ"ק.