העסקים בענף הרכב בישראל
רכב פרטי תובלה וצ.מ.ה

מטרודן באר שבע

זירת המסחר לחלקי חילוף   
60 אוטובוסים חדישים נגישים לנכים בבאר שבע
60 אוטובוסים חדישים נגישים לנכים בבאר שבע

מטרודן באר שבע


מטרודן מפעילה בבאר שבע 60 אוטובוסים חדישים נגישים לנכים.

במסגרת הרה-ארגון בתחבורה הציבורית בבאר שבע. מטרודן החלה להפעיל בבאר שבע 60 אוטובוסים חדישים נגישים לנכים.
השר כץ: במסגרת שיפור השרות תגדל משמעותית תדירויות הקווים בעיר ותופעל תחבורה ציבורית בשכונות ואזורים שלא שורתו עד כה.
 
שיפור משמעותי בתחבורה הציבורית בבאר שבע. חברת "מטרודן" החלה להפעיל 60 אוטובוסים חדישים נגישים לנכים בקווי השרות העירוניים בבאר שבע, במסגרת רה-ארגון של קווי התחבורה הציבורית בעיר. כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
במסגרת תוכנית לארגון מחדש של קווי התחבורה הציבורית בעיר באר שבע רכשה "מטרודן" 60 אוטובוסים חדישים מתוצרת וולוו, בעלות של כ-70 מיליון שקל. מדובר באוטובוסים בעלי תקן יורו 5, המחמיר ביותר שהורכבו במפעל "מרכבים".
 
מנכ"ל חברת "מטרודן", אילן קרני ציין כי צי כלי הרכב של החברה המונה יותר מ-120 אוטובוסים עובר כיום הליך של שדרוג ומיתוג מחדש. עד כה הופעל חלק מהצי באמצעות אוטובוסים שכורים ישנים.
 
שר התחבורה ציין כי שינוי מערך הקווים ותוספת האוטובוסים יאפשרו לשפר את הנגישות בין השכונות למרכזי המסחר והשרותים בעיר ולהגדיל באופן משמעותי את תדירויות הנסיעה של הקווים. יצויין כי תעריף נסיעה עירונית בבאר שבע הוא הזול ביותר בארץ ועומד כיום על 3.80 שקלים בלבד לעומת 5.90 בירושלים ובחיפה ו-4.50 בתל אביב.
 
השר כץ ציין כי במהלך הרה-ארגון המיושם באופן הדרגתי  יופעלו כבר מעכשיו גם קווי אוטובוסים חדשים לשכונות ואזורים שלא שורתו עד כה על ידי תחבורה ציבורית. לדבריו, "מטרודן" נערכת בימים אלה להפעלת כרטיס חכם באוטובוסים ולמתן מידע בזמן אמת בתחנות האוטובוסים.
 
משרד התחבורה, עיריית באר שבע וחברת "מטרודן" גיבשו תוכנית משותפת לשיפוץ מבנה התחנה המרכזית ומסוף התחבורה הציבורית הצמוד לה. במסגרת העבודות יבנה טרמינל חדיש וממוזג לרווחת הנוסעים. בנוסף לכך, מתכנן משרד התחבורה הקמת גשר חדש שיחבר בין תחנת הרכבת לתחנה המרכזית החדשה.

דרג את הכתבה
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חדשות רכב
מכרז רכבי השרים
מועדון סדרת V
כרית אוויר בקורולה
Toyota Connected
שדרוג כביש 65/85
רשת נתצ"ים בגוש דן
מכוניות זעירות בישראל
רכבת העמק
מניעת זיהום קרקע