העסקים בענף הרכב בישראל
רכב פרטי תובלה וצ.מ.ה

חידושים בעולם הרכב- נסיון

חברת התחבורה " תורבוס " משיקה את אוטובוס ביזניס קלאס 2 שהינו אוטובוס מנהלים שעוצב בקונספט של מחלקת עסקים מפוארת במטוסים עם ציוד מתקדם שלא היה מבייש גם מחלקה ראשונה ..
המאזדה 3 נותנת חווית נהיגה במחיר נמוך, ביצועים מצוינים וטכנולוגיה מתקדמת. דגם החמש דלתות, הינו גרסה ספורטיבית עם מנוע 2.3 ליטר בעל 156 כ"ס.
משרד העבודה והרווחה החל להנפיק לעיוורים וללקויי ראייה תעודת עיוור מפלסטיק הכוללת לראשונה את תמונתו של העיוור, בדומה לרישיון הנהיגה הישראלי.

כל בעל רכב פרטי יודע כי פעם ב-12 חודשים, הוא חייב להגיע למכון רישוי ולעבור בדיקת תקינות שנתית ("טסט"). גם רוכשי רכב משומש, שבחרו לבדוק את הרכב טרם הקנייה, מכירים היטב את בדיקות הרכב במכוני הרישוי. עבור אלו, משך ההמתנה הרב והתורים הארוכים הפכו לדבר שבשיגרה.
ספטרוטק הישראלית המתמחה בפיתוח וייצור מערכות לניהול ציי רכב, איתור ומיגון, משיקה מערכת לניהול ציי קטנועים. המערכת החדשה מיועדת לניהול מערכים של שליחויות ברחבי הארץ.
קבוצת סולגוד תקשורת, משיקה דיבורית ניידת לרכב בטכנולוגיית Blue Tooth; SP5050. הדיבורית שהינה דקה במיוחד, קלה ומעוצבת, נצמדת למגן השמש ומאפשרת נהיגה בטוחה תוך כדי שיחה בטלפון הסלולרי.
עם עלייתו לארץ של תוסף הדלק האמריקאי Dyno-Tab , בגרסת טבליה (ולא נוזל כמו שאתם מכירים), צפוי שוק התדלוק הישראלי לעבור מהפכה של ממש, ובעקבותיה חיסכון בהוצאות הדלק של הנהג הישראלי.
תרכובת הגומי היא גורם מפתח בביצועיו של צמיג Carat Progresso החדש בכבישים רטובים. צמיג Carat Progresso מצויד בתרכובת מגע בעלת יכולת גבוהה להשהות את התגובה – מה שמספק רמות אחיזה גבוהות בכבישים רטובים.
חברת Fulda, מיצרניות הצמיגים המובילות בגרמניה, הודיעה על התחלת שיווקו של "EcoControl" - צמיג חדש לנהגים שרוצים לנסוע יותר קילומטרים על הצמיגים שלהם בלי להתפשר על השליטה במכוניתם.
חברת Mio Technology Ltd, ספקית עולמית מובילה של מכשירי תקשורת ניידים, הכריזה היום בישראל על מכשיר ה- A501, המצטרף למגוון רחב של מוצרים תוצרת החברה המשווקים בישראל. הדגם החדש מציע פתרון כולל במכשיר כף יד: טלפון סלולארי, GPS פנימי (on board) ומחשב (PDA). הוא מתאפיין בעיצוב מתקדם, דק וקומפקטי בממדיו ובצבע כסוף מטאלי.