פולקסווגן טרנספורטר Multivan Business

פולקסווגן טרנספורטר Multivan Business
פולקסווגן טרנספורטר Multivan Business, החל מ-688,000 ש"ח

גרסת העסקים של אייקון הרכב המסחרי ה'טרנספורטר' בישראל: Multivan Business, הדור השישי של גרסת ההיסעים היוקרתית ביותר של פולקסווגן

אורן פרנקל | 10/09/17

חטיבת פולקסווגן מסחריות בצ'מפיון מוטורס החלה בשיווק גרסת ההיסעים היוקרתית ביותר של הדור השישי של ה-Transporter בישראל, ה-Multivan Business.

פולקסווגן Multivan Business הינו רכב ההיסעים היוקרתי והמפואר ביותר של פולקסווגן בעיצוב אלגנטי, המעניק חווית נסיעה של מחלקה ראשונה לנהג ולחמישה נוסעים ומצויד למתן מענה לצרכי אנשי עסקים ואח"מים
כראוי לדגם ה-T6 היוקרתי ביותר, ה-Multivan Business מציע את פסגת המנועים של הדגם, עם מנוע בנפח 2.0 ליטר TDI והספק שיא של 204 כ"ס.
 
ה-Multivan Business מצויד, כסטנדרט, במערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כדוגמת מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת Front Assist לצד 6 כריות אוויר, מצלמת נסיעה לאחור ועוד.
מחיר גרסת VW T6 Multivan החדש יחל ב- 688,000 שקלים כולל מע"מ.
  
כמו בדורות הקודמים של הטרנספורטר, גרסת ה-Multivan Business מציעה את רכב ההיסעים היוקרתי והמפואר ביותר של פולקסווגן עם עיצוב יוקרתי ומרשים המיועד לנוסעים ואנשי עסקים המעוניינים בסביבת עבודה, לצד חווית נסיעה של מחלקה ראשונה. רכב ההיסעים המפואר משלב בין שלל טכנולוגיות חדשות הכוללות מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט, לצד המנוע החזק והמתקדם ביותר בהיצע הטרנספורטר - 2.0 ליטר TDI ושלל אביזרי נוחות ועבודה ההופכים את הרכב למשרד נייד על גלגלים. מחיר גרסת VW T6 Multivan  החדש יחל מ-688,000 ש"ח.

ה-Multivan Business הוא בן אייקוני למשפחה מפוארת של דגמים ששורשיה עוד מימי החיפושית ומנועי מקוררי האוויר. ככזה הוא מתגאה בעיצוב קלאסי אשר שומר על עקרון האבולוציה המתפתחת מדגם לדגם. הרכב מציע עיצוב חוץ ופנים מחודד ומדויק מבעבר עם מספר שינויים, המעניקים לו מראה יוקרתי. הרכב כולל חזית מאורכת, עם יחידות תאורת LED מלבניות זוויתיות שנמתחות לאחור ומשתלבות היטב עם הסבכה בעלת הקווים האופקיים בכרום יוקרתי הכוללת במרכזה את סמל פולקסווגן. להשלמת המראה נוספו גם פנסי ערפל (מתכווננים בפניות) ותאורת יום מאורכים. הרכב כולל חלון שמש כסטנדרט, חלונות מבודדי חום כהים לנוסעים מאחור, במטרה לספק להם תחושת פרטיות וניתוק מהכביש. גם מאחור מוצעות יחידות תאורה LED כסטנדרט,  כשבתי מראות, פגושים וידיות הינן בצבע הרכב. ברשימת הפינוק, נכללות גם דלתות הצד, וגם הדלת האחורית המציעות סגירה ופתיחה חשמלית, כמו גם חלון השמש הרחב. להשלמת המראה היוקרתי, מוצעים גם חישוקי סגסוגת קוטר 17". 

כיאה לרכב ההיסעים המפואר ביותר שלפולקסווגן יש להציע ושמכוון למתן מענה אופטימלי לאנשי עסקים ואחמ"ים, גרסת ה-Business מציעה את האבזור המתאים ביותר לקהל היעד ומספק סביבה של מכונית פאר. הקונסולה המרכזית של ה¬-Multivan Business מציעה לוח מכוונים וקונסולה חדשה עם איכות חומרים גבוהה במיוחד והנדסת אנוש מתקדמת המוכרת מכלי רכב הפרטיים של פולקסווגן. פנים הרכב מגיע עם חבילת אבזור עשירה המציעה לדוגמא: גימורי עור עבור ההגה, בורר ההילוכים ובלם היד, גימור עץ יוקרתי בלוח המכוונים, מערכת מולטימדיה מתקדמת Composition Media המציעה 11 רמקולים ומסך מגע בקוטר 6.33 אינץ' עם דיבורית BT, מושב נהג מתחמם ומתכוונן לגובה עם משענת-יד. עבור הנוסעים מאחור מוצע שולחן עבודה בקונסולה בשורה בשנייה, הניתן להזזה וקיבוע, 4 מתקנים לחיבור קולבי בגדים עבור תליית החליפה במהלך הנסיעה, ריפודי NAPA, קונסולה צדדית ליושבים בשורה השלישית וקונסולה מרכזית הכוללת מקרר. הכיסאות לנוסעים מאחור מציעים  שפע של אפשרויות כיוונון חשמליות ואביזרי נוחות כראוי לנסיעת עסקים. מושבי הכורסא מאחור מתחממים ומתכווננים, ובזכות המסילות ברצפת הרכב ניתן לקבוע איתם שלל תנוחות. בשורה השלישית, ניתן לכוונן גם את גב הכורסא למצב שכיבה חלקי, כשניתן להאריך במקצת את המושב (ליצירת חצי הדום לרגליים) בנוסף המושבים בשורה השלישית ניתנים להגבהה, כשכל המושבים מציעים תמיכת מותניים. 

ה-Multivan Business מציע מנוע בנפח 2.0 ליטר TDI ארבעה צילינדרים, בטכנולוגיית BlueMotion. מעבר לשילוב בין מנוע טורבו חסכוני ותיבת DSG, מציעה טכנולוגיית ה-BlueMotion שורה של מערכות שנועדו לשפר את תצרוכת הדלק ולצמצם פליטת מזהמים כדוגמת: ניצול אנרגיה בעת בלימה, אווירודינמיקה מתקדמת, יחסי העברה אופטימליים, צמיגים בעלי התנגדות גלגול נמוכה וכמובן מערכת Start&Stop שמוצעת כסטנדרט. למנוע הספק שיא של 204 כ"ס המושג ב-4,000 סל"ד עם מומנט שיא של 45.9 קג"מ המושג בין 1,400 - 2,400 סל"ד. בצד צריכת הדלק, המנוע מציע צריכה משולבת של 6.3 ליטר לכל 100 ק"מ. ה-Multivan Business מצויד גם במתלים אדפטיביים בעלי שלושה מצבים: ספורט, קומפורט ורגיל ובכך מאפשרים התאמת הנהיגה לתנאי הדרך.

רמת הבטיחות של ה-Multivan Business גבוהה במיוחד הודות למערכות הבטיחות המתקדמות שמוצעת כסטנדרט. מערכות הבטיחות המתקדמות מציעות חבילת בטיחות היקפית הכוללת: מערכת בקרת שיוט אדפטיבית (ACC) הכוללת סייען לנהיגה איטית בפקק תנועה, מערכת ה-side assist המתריעה בפני הנהג על רכבים הנמצאים בצדדים, או באזורים "מתים" לראיה (אופציה), מערכת Front  Assist המתריעה בפני התנגשות מלפנים וכוללת בלימת חירום, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמת נסיעה לאחור מקורית ומערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים.  
לצד מערכות הבטיחות האקטיביות מציע הרכב את כל המערכות האלקטרוניות המוכרות כגון: 6 כריות אוויר, מערכת למניעת נעילת גלגלים ABS- Anti Locking Brake System, מערכת נעילת דיפרנציאל אלקטרוניתEDL- Electronic Differential Lock , מערכת להעברה יעילה של כוח המנוע אל הכביש TCS – Traction Control System, מערכת לבקרת יציבות ושמירה על הרכב בנתיב הנסיעה ESP- Electronic Stability Program, מערכת לסיוע בבלימות חירום BAS- Brake Assist System, מערכת לבלימת הרכב אחרי תאונה Multi-Collision Brake, מתג לניתוק כרית האוויר הקדמית בצד הנוסע