ניסאן קשקאי 2017

ניסאן קשקאי 2017
ניסאן קשקאי החדש, 150 הרכבים הראשונים יוצעו בהטבה בלעדית

ניסאן העולמית משיקה את הקשקאי החדש באירופה ובישראל, הרכב יוצע ב-3 גרסאות החל מ- 129,990 ש"ח

אורן פרנקל | 13/09/17

קרסו מוטורס החלה בשיווק הקשקאי החדש הזוכה לשיפורים יוקרתיים המעניקים לו עיצוב חדשני ויוצא דופן, טכנולוגיה מתקדמת ונוחות נהיגה מקסימלית. השדרוגים בעיצוב, באיכות, בטכנולוגיה ובדינמיות בוצעו על סמך תובנות שמקורן ב-2.3 מיליון לקוחות. 

150 הרכבים הראשונים מהדגם החדש שהגיעו ארצה, יוצאו בשלב הראשון ללקוחות ניסאן בלבד בהטבה בלעדית ומיוחדת. 

הקשקאי החדש מגיע עם שדרוגים משמעותיים שמעניקים לו אופי יוקרתי עוד יותר. השדרוגים מתמקדים בארבעה תחומים:

- עיצוב חיצוני חדש ועכשווי; 
- רמות איכות גבוהות יותר בתא הנוסעים; 
- ביצועי נהיגה דינמיים; 
- תוספת של טכנולוגיות חדשות וייחודיות של ניסאן Intelligent Mobility 

כל אלו מעניקים ללקוחות רמות גבוהות יותר של נוחות, שקט נפשי וביטחון. השינויים הנרחבים מבוססים על תובנות מצרכנים ומשוב מלקוחות, ונועדו לחזק את מעמדו של קשקאי כמוביל בפלח השוק. 

הקשקאי החדש הינו הדגם הראשון של ניסאן המושק בישראל המגשים את חזון "הניידות החכמה Intelligent Mobility" של ניסאן, חזון נועד להתוות את הכיוון למוצרים העתידיים ולטכנולוגיות העתיד של ניסאן. הגישה הכוללת לעתיד הניידות החכמה מנחה החלטות קריטיות של החברה ביחס לשיטות ההינע של כלי הרכב, צורת הנהיגה בהם, החידושים הטכנולוגיים וההשתלבות שלהם בנהיגת הלקוחות ובחברה כולה.  

הקשקאי החדש מגיע בשלוש רמות גימור – Acenta, Acenta-Tech ורמת הגימור Tekna - אשר ממוצבת כספינת הדגל, וכדגם האולטימטיבי והיוקרתי ביותר של קשקאי. 
 
כל דגם של ניסאן קשקאי כולל שש כריות אוויר כציוד סטנדרטי, בתוספת מערכות סיוע לנהג הכוללות מערכת התרעה בפני התנגשות חזיתית הכוללת מערכת עזר לבלימת חירום אוטומטית, מערכת לזיהוי תמרורי תנועה, בקרת סטייה מנתיב, מערכת תאורה גבוהה אדפטיבית וחיישני חנייה קדמיים ואחוריים. 
ציוד סטנדרטי נוסף כולל מערכת מולטימדיה, בקרת אקלים מפוצלת, קישוריות Bluetooth, בקרת שיוט עם מגביל מהירות ומראות חיצוניות ובעלות כוונון וקיפול חשמלי. פנסים ראשיים ומגבים אוטומטיים, חישוקי סגסוגת ובלם יד חשמלי.


רמת הגימור Tekna מציעה רמה חדשה של אבזור עשיר ויוקרתי כסטנדרט. בתא הנוסעים, מושבים יוקרתיים חדשים מרופדים בעור 'נאפה' רך באיכות גבוהה ביותר בתפירה תלת-ממדית מהודרת במשטחים המרכזיים.  עיצוב דומה אפשר למצוא גם במושבים מאחור. 

מושב הנהג מצויד בכוונון פנאומטי בעל בקרה חשמלית עם ארבעה כיוונים של תמיכת הגב התחתון - גם כן לראשונה בניסאן באירופה. כך יכולים נהגים בכל המידות לכוונן בצורה מדויקת את תנוחת הישיבה שלהם לשיפור הנוחות והפחתת העייפות. פונקציה המאפשרת לשמור שני מצבי כוונון של מושב הנהג עם קישור למראות החיצוניות. זהו תפקוד ייחודי לדגמי ניסאן כיום וניתן להפעיל אותו באמצעות לחצנים המותקנים בחיפוי התחתון של המושב.

גרסאות ומחירים:
קשקאי 1.2 טורבו בנזין ידני החל מ- 129,990 ₪
קשקאי 1.2 טורבו בנזין אוטומטי החל מ- 143,990 ₪
קשקאי 1.6 דיזל אוטומטי החל מ- 153,990 ₪