מבצע פורד אקספלורר

מבצע פורד אקספלורר
פורד אקספלורר, הטבה של 20 אלף ש"ח ברשת התכשיטים Padani

אירוע נוצץ בפורד: רוכשי פורד אקספלורר יקבלו מתנה של 20,000 ₪ ברשת התכשיטים Padani כחלק מאירוע מכירות אקסקלוסיבי שיתקיים היום בערב

אורן פרנקל | 07/09/17

שיתוף פעולה בין שני מותגי יוקרה: דלק מוטורס, יבואנית מותגי מאזדה, פורד, BMW ו-MINI, הודיעה כי כל רוכש מותג הפרימיום SUV  של החברה, פורד אקספלורר, ייהנה מהטבה בלעדית של 20 אלף שקלים ברשת התכשיטים Padani. ההטבה תינתן כחלק מאירוע מכירות אקסקלוסיבי שיתקיים ביום חמישי בערב, ה- 7.9.17 באולם התצוגה של פורד בתל-אביב. באירוע צפויות הטבות ייחודיות נוספות לרוכשי הרכב, אשר המחיר הרגיל שלו מתחיל ב-299,500 ש"ח.

הדור החמישי של פורד אקספלורר, הוא רכב הפנאי פרימיום הנמכר בהיסטוריה של השוק האמריקאי. הוא  מציע עיצוב יוקרתי, מנוע 6V בנפח 3.5 ליטר (290 כ"ס). חבילת הבטיחות כוללת שבע או תשע כריות אוויר, מערכת לאיתור שטחים מתים ותנועה צולבת מאחור, התרעה על תאונה עם סיוע בבלימה, חגורות בטיחות מתנפחות מאחור, מצלמות היקפיות, תאורת אווירה משתנה, כיוון חשמלי למושבים הקדמיים ועוד.
כל הגרסאות מגיעות, בין היתר, עם מערכת חווית המשתמש MyFordTouch הכוללת צג מגע בגודל 8", מושב נהג מחומם וממוזג המתכוונן ל-10 כיוונים, ריפודי עור ועוד.