העסקים בענף הרכב בישראל
רכב פרטי תובלה וצ.מ.ה

הזעקה האחרונה

זירת המסחר לחלקי חילוף   
האמבולנס ייגיע 5 דקות לאחר התהפכות האופנוע
האמבולנס ייגיע 5 דקות לאחר התהפכות האופנוע

הזעקה האחרונה


שירות חדש יזעיק לאופנוענים אמבולנס 5 דקות מהרגע שנפלו מהרכב.

1 מכל 25 רכבים הוא דו גלגלי אך ב-1 מכל 5 תאונות דרכים מעורב אופנוע, הסיכוי להיפצע ברכב דו-גלגלי גבוה פי 9.5 ביחס לרכב סגור.
 
Defender Pro היא מערכת מבוססת GPS המקושרת למוקד מאויש 24/7 המונע גניבת אופנועים, במערכת מותקן ג'ירוסקופ המתריע למוקד ברגע שהאופנוע התהפך.

שירות חדש של חברת ה'זעקה האחרונה' יזעיק לאופנוענים אמבולנס תוך 5 דקות מהרגע שנפלו מהרכב. במסגרת הסכם שנחתם עם חברת נטלי שירותי רפואה ה'זעקה האחרונה' את תספק שירותי הצלה לאופנוענים המחוברים למערכת Defender Pro.

מערכת Defender Pro המותקנת כיום במעל 1,000 רכבים דו גלגליים עוקבת אחרי הרכב בעזרת GPS המקושר למוקד המאויש 24 שעות במשך כל ימות השבוע. בתוך מנגנון המעכב מותקן ג'ירוסקופ, מכשיר הנמצא במטוסים ויכול למדוד את יציבות הרכב. ברגע שהרכב נמצא בזווית לא תקינה המוקד מקבל התרעה. עם קבלת ההתרעה המוקד מנסה לצור קשר טלפוני עם הרוכב. אם הרוכב לא עונה המוקד שולח באופן מידי אמבולנס של נטלי או מגן דוד אדום למקום האירוע.

על פי נתוני הלמ"ס בישראל 1 מכל 25 רכבים הוא אופנוע אך ב-1 מכל 5 תאונות דרכים מעורב רכב דו גלגלי.. הסיכוי להיפצע ברכב דו-גלגלי גבוה פי 9.5 ביחס לרכב סגור והסיכוי להתאשפז גבוה פי 25.2, הסיכוי להיפצע קשה גבוה פי 16.4 והסיכוי להזדקק לשיקום רפואי (קבוצת הפצועים הקשים ביותר) גבוה פי 27.5.

 יאיר שיבר, מחברת 'הזעקה האחרונה' שפיתח את המערכת אמר: "טיפול רפואי מהיר יכול לעשות את ההבדל בין חיים ומוות. כרוכב אופנוע ותיק אני מודע לסכנות שיש ברכיבה בכבישים נידחים שם יכולות לעבור דקות יקרות מהרגע שהאופנוע התהפך ועד שהעזרה הראשונה תגיע."

Defender Pro פותחה כדי לתת מענה לבעיית גניבת האופנועים בארץ. ברגע שאזעקת האופנוע מופעלת או שהמצבר שלו מנותק (כדי לנטרל האזעקה) המוקד מקבל קריאה ושולח מיד רכב לסיכול ניסיון הגניבה. למוקד ישנה אפשרות להשתלט על הרכב ולהאט את מהירות נסיעתו ואף לעוצרו בפקודה לווינית. עלות המערכת עומדת על 688 שקלים לכלי בנפח 125 סמ"ק, 800 שקל לכלי בנפח 200 ועד 300 סמ"ק ו-1,160 לכלים מעל 400 סמ"ק ומחירי ההפעלה החודשית במסלול הבסיסי עולה 30, 35 ו-40 שקלים בהתאם לאותן מדרגות נפחי המנועים. עבור שירות האיתור PRO, יש להוסיף 20 שקלים בחודש לכל אחת מהקבוצות.

אודות הזעקה האחרונה:

החברה פעולת מזה 15 שנה ונמצאת בבעלות יאיר שיבר מומחה בתחום אבטחת האופנועים. בין מוצרי החברה אזעקות, מערכות איתור לאופנועים ואמובליזרים לטרקטורונים.
עם לקוחות החברה נמנים: עופר אבניר- יבואני סוזוקי, קימקו ופיאג'ו, דלב מוטוספורט - יבואני פולריס ואופנעי KTM, שליחי סלקום , דואר ישראל, מגן דוד אדום ועוד.

דרג את הכתבה
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה